Ako postupovať, keď chcem začať obchodovať s Čínou?

Ako začať obchodovať s Čínou?
Príležitostí je milión, ako vybrať tú správnu?

Pripravili sme seriál o tom, ako začať obchodovať s Čínou. V jeho prvej časti sa dozviete, ako nájsť jedinečnú inšpiráciu pre biznis, najvhodnejšieho dodávateľa, produkt i najoptimálnejšie podmienky pre Vaše obchodovanie s Čínou.

čítaj ďalej...

Ako vybrať správny produkt?
Poznáme ten ideálny.

Pripravili sme seriál o tom, ako obchodovať s Čínou. V jeho druhej časti sa dozviete, aký produkt je zaručeným predajným hitom. Zostavili sme 5 kritérií, ktoré by mal spĺňať.

čítaj ďalej...

Ako prepraviť produkt spoľahlivo až k Vašim dverám bez neočakávaných poplatkov?

Pripravili sme seriál o tom, ako obchodovať s Čínou. V jeho tretej časti sa dozviete, ako ho čo najvýhodnejšie prepravíte v požadovanom množstve až k Vašim dverám. Dostupné možnosti prepravy je dobré zvažovať už pri výbere tovaru. Pri niektorých typoch produktov to môže byť naozaj výrazná položka, ktorá jeho cenu neprimerane navýši.

čítaj ďalej...

Clo.
Kedy a v akej výške ho zaplatíte?

Pripravili sme seriál o tom, ako obchodovať s Čínou. V jeho štvrtej časti sa dozviete, ako funguje clo a colné obmedzenia, kedy a v akej výške sa platí? Rôzne omyly a chyby pri určení a platbe cla sa vo finále môžu prejaviť výrazným zvýšením nákladov pri obstarávaní tovaru.

čítaj ďalej...

Chcem viac informácii,
kontaktujte ma

Kontaktný formulár

Meno a Priezisko (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Odhadovaný plánovaný vklad do biznisu

Vaša správa

Súhlasim so spracovaním osobných údajov a so zasielaním newslettera.