Dovoz strojov z Číny 2023

Špecializujeme sa aj na zakázkový dovoz strojov a náhradných dielov z Číny. Čínsky trh ponúka okrem iného aj prvotriedne výrobné či priemyselné stroje, ktoré svojou kvalitou dávno dobehli, ak nie predbehli výrobcov z iných krajín, no stále si udržiavajú aj viacnásobne nižšiu cenu. Vieme Vám poradiť s technickými parametrami, spoľahlivým výrobcom, legislatívnymi podmienkami dovozu do Európskej únie, certifikáciou, atď. Stroje Vám dopravíme až do Vášho skladu na Slovensku a vyriešime aj preclenie. Samozrejmosťou je poskytnutie záruky a pozáručných služieb, vďaka ktorým je dovoz strojov prostredníctvom Invelt hrou na istotu. 

6 výhod dovozu strojov cez Invelt:


Záruka a servis

Poskytovanie záruky a servisu v ázijských krajinách funguje inak, ako v Európe. Našim klientom však u dodávateľa dohadujeme najlepšie možné podmienky na dovezený stroj aj zabezpečujeme jeho záručný i pozáručný servis.

CE certifikácie

Aby ste mohli dovezený výrobný či priemyselný stroj u nás používať, resp. vôbec doviezť, potrebuje byť overený platným CE certifikátom. Pre našich klientov zabezpečujeme tieto certifikáty u dodávateľa a zároveň preverujeme aj ich pravosť.

Vyhľadanie dodávateľa

Potrebujete stroj, ale nepoznáte dodávateľa? Alebo poznáte aj viacerých, ale neviete, ktorý Vám ponúkne najlepšiu cenu a kvalitu? Preveríme a odporučíme najlepšieho pre Vás.

Kompletné zabezpečenie dovozu

Zabezpečíme výrobu stroja, kontrolu funkčnosti na mieste, výrobu vzoriek, kompletnú dokumentáciu a manuály, samozrejme jeho spoľahlivý dovoz na miesto určenia presne podľa vašich požiadaviek.

Technický konzultant

Potrebujete poradiť pri výbere, inštalácii či nastavovaní dodaného stroja? Poskytneme Vám konzultáciu s technickým odborníkom.

Financovanie bez rizika

Zvýšte si úsporu, doplňte financovanie, či majte jednoducho dvojnásobnú istotu. Pri dovoze strojov poznáme rôzne možnosti, ako maximálne zefektívniť ich nákup, ale nešetriť na kvalite.

DOVOZ STROJOV
VYUŽITE NAŠE
SKÚSENOSTI.

Pre našich klientov už sme doviezli