Kariéra

Projektový manažér/projektová manažérka alebo Wonder Woman/Superman

Miesto práce

Púchovská 8, 831 06 Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Termín nástupu

ASAP

Mzdové podmienky (brutto)

1 500 EUR/mesiac, 13 plat, % provízia z profitu firmy

HĽADÁME MULTITALENTOVANÚ MAKAČKU/MAKAČA = Človeka s nadľudskými schopnosťami.

Sme dynamicky rastúca firma, ktorá na Slovensku nemá konkurenciu. Patríme k špičke v našom obore a nie je to zásluhou jedného človeka. Po 20-tich rokoch fungovania máme zložený tím ľudí, ktorý každý deň rieši kreatívne výzvy. Nehľadáme fešáka, či dievčinku, čo bude mať maniere 30 dní za mesiac. Nechceme ani „všadebola a všetkovedelku“, čo premigrovali už 20 agentúr a odvšadiaľ odišli, lebo sa im nezdala spodná hranica mzdy, keďže si zaslúžia viac, lebo majú na instagrame 200 followerov a tri kontá na twitteri. Ako influencer/ka u nás uspeješ iba keď ovplyvníš svojim úsmevom a dobrou náladou nás a prichádzajúcich klientov. Ani dĺžka nechtov a nôh, otcove známosti, veľkosť svalov nie sú hlavnými kritériami na túto pozíciu. Možno poteší ;o)  ale takto to u nás nefunguje.

Každý jeden deň riešime nový projekt. Áno, každý deň. A často to možno bude niečo, o čom si v živote nepočul/a. Tvoja úloha bude prostá – hľadaj, pátraj, pýtaj sa, píš, telefonuj, plánuj, sumarizuj, vybav, over, skontroluj. Nie je to práca, kde máš nastavené korporátne procesy, slúchadlá na ušiach a papučky.

CHCEME MULTITALENTOVANÉHO HĽADAČA správnej cesty, ktorý vezme do rúk chaos a premení ho na poriadok. Multitaskera, ktorý vie naraz premýšľať, plánovať, písať si poznámky, telefonovať a treťou rukou piť kávu. Chceme človeka, ktorému môžeme dôverovať, že to dokáže a vie urobiť viac ako si dokážeme predstaviť.

Výhodou je to, že robíme veci, ktoré žiadna firma nerobí. Teda sa u nás naučíš veľa nového a nikdy sa nebudeš nudiť.

Nerobíme klasický obchod. Predávame služby a vytvárame projekty s ktorými firmy ušetria kopec peňazí, otvoria im nové obzory a vnuknú skvelé nápady.

Ak chceš vedieť, čo ťa čaká pri dovoze kaviáru z Hong Kongu do luxusných reštaurácií v EU, alebo ako sa dá doviezť robotický vysokozdvižný vozík, alebo ťa len zaujíma výrobná cena motoru do lietadla, ozvi sa nám. ….toto robí naša firma…. a toto budeš robiť ty….

Hľadáme špecialitu ktorý sa postará o to, aby naši klienti mali u seba objednaný tovar čo najskôr, preverí si colné podmienky, antidumpingovú daň či iné obmedzenia a zabezpečí, aby našich klientov okrem rýchlosti doručenia nič neprekvapilo. Hľadáme človeka, ktorý bude vyhľadávať nové možnosti prepravy a udržiavať korektné vzťahy s našimi už spolupracujúcimi dopravcami.

Náplň práce:

 • Kompletné zastrešenie leteckej, vlakovej a lodnej prepravy tovaru – od prevzatia tovaru od výrobcu v Číne až po jeho odovzdanie zákazníkom na Slovensku
 • Sledovanie pohybu tovaru v rámci prepravy
 • Komunikácia s medzinárodnými a lokálnymi prepravcami tovaru
 • Komunikácia s colnou správou a ďalšími štátnymi orgánmi zainteresovanými v dohľade nad tovarom dovážaným na Slovensko z tretích krajín

Zamestnanecké výhody, benefity

NEHRÁME SA NA NIČ. Nebudeme sľubovať hory-doly, dovolenky, miliardy peňazí a luxusné autá. Veľa sa naučíš, zistíš ako funguje svetový obchod. Keď sa spýtaš kohokoľvek z nás na túto prácu, dozvieš sa, že je všetko iné ako nudná, stereotypná, či nezaujímavá. Tiež namáhavá, občas stresujúca a kreatívna. Každý deň je úplne iný a vyžaduje si odlišný prístup. U nás myslenie „out of the box“ nestačí niekedy skôr „out of the universe“. Robíme veci efektívne a tak, aby to sedelo aj obchodne. Nie aby to pekne vyzeralo. Vo všeobecnosti zastávame názor, že ženy dokážu robiť viacero vecí naraz a sú systematickejšie, ale ak si šikovný chlap s týmto popisom kľudne sa ozvi.

Čo za to?

Ženy majú u nás rovnaké platy ako muži…..a niekedy vyššie…pretože si to zaslúžia.

V našom tíme sú všetci platení podľa toho ako sa darí firme. Nebudeme ťa selektovať z výberu, lebo máš doma detičky, lebo pochybujem, že ich bude viac ako mám ja. Nezáleží, či si práve skončila školu, alebo ti padol kvôli korone biznis. Mňa zaujímajú iba tvoje schopnosti a ochota pracovať. Keď budeš potrebovať občas HOME OFFICE, dostaneš ho a nebudem sa pýtať na dôvody. Moja predstava o výške platu štartuje na 1500 € a limit neexistuje. Tak ako ľudské schopnosti.

K tomu počítač, Home Office na vyžiadanie, parkovanie priamo pred firmou a benefity ako cestovanie do Číny na obchodné cesty, ak budeš šikovná/ý (a pustia nás tam). A hlavne to čo ti nikto nevezme: POZNANIE. V skratke:

Ak ti chýbajú tieto vlastnosti, nie je to práca pre teba:

 • Samostatnosť a schopnosť seba motivácie
 • Flexibilita
 • Proaktívny prístup
 • Schopnosť pracovať v tíme
 • Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu
 • Orientácia na detaily
 • Nebáť sa fyzickej práce
 • Vynikajúci time management
 • Dynamická osobnosť
 • Analytické vlohy
 • Organizačné a koordinačné schopnosti
 • Systematickosť a multitasking

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Pokročilý Microsoft Word – Pokročilý Microsoft PowerPoint – Pokročilý Microsoft Outlook – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projekt a Office Manager

Informácie o výberovom konaní

Životopis a zopár riadkov o sebe zasielaj na michal.malik@invelt.sk, pričom napíš pol textu v Times New Roman zelenou farbou, druhú polovicu červenou Ariel Narrow 11.;o)