Dovoz strojov z Číny

Špecializujeme sa aj na zakázkový dovoz strojov a náhradných dielov z Číny. Čínsky trh ponúka okrem iného aj prvotriedne výrobné či priemyselné stroje, ktoré svojou kvalitou dávno dobehli, ak nie predbehli výrobcov z iných krajín, no stále si udržiavajú aj viacnásobne nižšiu cenu. Vieme Vám poradiť s technickými parametrami, spoľahlivým výrobcom, legislatívnymi podmienkami dovozu do Európskej únie, certifikáciou, atď. Stroje Vám dopravíme až do Vášho skladu na Slovensku a vyriešime aj preclenie. Samozrejmosťou je poskytnutie záruky a pozáručných služieb, vďaka ktorým je dovoz strojov prostredníctvom Invelt hrou na istotu. 

VYUŽITE
NAŠE
SKÚSENOSTI.

Záruka a servis

Záruka a servis sú pri výrobných strojoch veľmi dôležité a žiaľ na ázijskom trhu nefungujú až tak jednoducho ako na tom európskom. My našim klientom pomáhame a zabezpečujeme záručný i pozáručný servis a ďalej dohadujeme podmienky s dodávateľom. S nami je Čína vašim spoľahlivým partnerom.

CE certifikácie

Aby ste mohli Váš výrobný či priemyselný stroj používať, resp. vôbec doviezť na slovenský trh, potrebuje byť overený CE certifikátom. Pre našich klientov vybavujeme, aby dodávateľ tieto certifikáty zabezpečil a zároveň preverujeme aj ich pravosť.

Pre našich klientov už sme doviezli