Dovoz strojov z Číny

Špecializujeme sa aj na zakázkový dovoz strojov a náhradných dielov z Číny. Čínsky trh ponúka okrem iného aj prvotriedne výrobné či priemyselné stroje, ktoré svojou kvalitou dávno dobehli, ak nie predbehli výrobcov z iných krajín, no stále si udržiavajú aj viacnásobne nižšiu cenu. Vieme Vám poradiť s technickými parametrami, spoľahlivým výrobcom, legislatívnymi podmienkami dovozu do Európskej únie, certifikáciou, atď. Stroje Vám dopravíme až do Vášho skladu na Slovensku a vyriešime aj preclenie. Samozrejmosťou je poskytnutie záruky a pozáručných služieb, vďaka ktorým je dovoz strojov prostredníctvom Invelt hrou na istotu. 

DOVOZ STROJOV
VYUŽITE NAŠE
SKÚSENOSTI.

6 výhod dovozu
strojov cez INVELT


Záruka a servis

Poskytovanie záruky a servisu v ázijských krajinách funguje inak, ako v Európe. Našim klientom však u dodávateľa dohadujeme najlepšie možné podmienky na dovezený stroj aj zabezpečujeme jeho záručný i pozáručný servis.

CE certifikácie

Aby ste mohli dovezený výrobný či priemyselný stroj u nás používať, predávať resp. vôbec doviezť, potrebuje byť overený platným CE certifikátom. Pre našich klientov zabezpečujeme tieto certifikáty u dodávateľa a zároveň preverujeme aj ich pravosť.

Vyhľadanie dodávateľa

Potrebujete stroj, ale nepoznáte dodávateľa? Alebo poznáte aj viacerých, ale neviete, ktorý Vám ponúkne najlepšiu cenu a kvalitu? Preveríme a odporučíme najlepšieho pre Vás.

Kompletné zabezpečenie dovozu

Zabezpečíme výrobu stroja, kontrolu funkčnosti na mieste, výrobu vzoriek, kompletnú dokumentáciu a manuály, samozrejme jeho spoľahlivý dovoz na miesto určenia presne podľa vašich požiadaviek.

Technický konzultant

Potrebujete poradiť pri výbere, inštalácii či nastavovaní dodaného stroja? Poskytneme Vám konzultáciu s technickým odborníkom.

Financovanie bez rizika

Zvýšte si úsporu, doplňte financovanie, či majte jednoducho dvojnásobnú istotu. Pri dovoze strojov poznáme rôzne možnosti, ako maximálne zefektívniť ich nákup, ale nešetriť na kvalite.

Financovanie?
Žiadny problém.

Ak potrebujete pre váš nový stroj financovanie, nemusíte najprv začať obiehať banky. Náš skúsený Invelt finančný poradca vám na mieru pripraví výhodnú ponuku, ktorú by ste inde mohli hľadať veľmi dlho.

VIAC INFORMÁCIÍ O FINANCOVANÍ

Doviezli sme

Pozrite si niekoľko ukážok strojov, ktoré sme doviezli pre našich klientov. Ak ste sa inšpirovali, dajte nám vedieť Vašu predstavu.

Automatická etiketovačka

Etiketovačka automaticky označuje čajové balenia etiketou bez manuálneho zásahu

V minulosti klient používal manuálnu etiketovačku, ktorú musel často nastavovať nakoľko lepila etikety nepresne. Odporučili sme mu doviezť automatickú etiketovačku, ktorá bola už vo výrobe nastavená presne na jeho rozmery balenia (samozrejme v prípade potreby si ich vie sám meniť). Klientovi sa markantne zvýšila efektivita pri balení a znížili sa náklady na výrobu.

Riešenie Invelt

Kompletný balík služieb Efectis od  vyhľadania dodávateľov po dovoz na miesto určenia, vrátane kontroly stroja u výrobcu a overenia EU certifikátov.

Referencia klienta

Lorem ipsum

ZAVRIEŤ DETAIL

Plnička sypaných čajov

Plnička plní sypané čaje a vytvára tzv. pyramídky o konkrétnej hmotnosti. Stroj však dokáže plniť aj iné tvary čajov. Za minútu dokáže naplniť 20-30 ks čajových sáčkov.

Náš klient sa rozhodol rozšíriť svoju ponuku o čaje v nálevových vreckách, ktoré doposiaľ nepredával. Potreboval k tomu plničku, ktorá by dokázala naplniť tzv. pyramídové vresúška. Súčasťou projektu bol aj dovoz vrecúšok.

Riešenie Invelt

Kompletný balík služieb Efectis od  vyhľadania dodávateľov po dovoz na miesto určenia, vrátane kontroly stroja u výrobcu a overenia EU certifikátov.

ZAVRIEŤ DETAIL

Laserová rezačka

Plnoautomatická laserová rezačka, ktorá sa používa na rezanie veľmi hrubej ocele s odvetrávaním, formovaním a detailným spracovaním na vytváranie ultra presných oceľových súčiastok.

Pre klienta sme našli a odporučili výrobcu stroja a zabezpečili celý proces od jeho výroby až po dodanie a inštaláciu výrobcom na Slovensku, vrátane potrebnej dokumentácie

Riešenie Invelt

Kompletný balík služieb Efectis od  vyhľadania dodávateľov po dovoz na miesto určenia, vrátane kontroly stroja u výrobcu a EU certifikátov na prevádzku a ďalší predaj stroja klientom, so zabezpečením exkluzivity na území SR a ČR.

ZAVRIEŤ DETAIL

Minipivovar pre reštauráciu

Kompletný systém na výrobu piva pre reštauráciu, vrátane plničky fliaš, plechoviek a KEG sudov.

Pre tento projekt, spolufinancovaný z eurofondov, sme pre klienta vyberali z ponúk až 7 dodávateľov. Veľkosť a kapacitu pivovaru sme u vybraného dodávateľa prispôsobili veľkosti priestorov a požadovanej kapacite, pričom niektoré prvky boli vyrobené na mieru.

Riešenie Invelt

Okrem kompletného nájdenia a výberu dodávateľa, zabezpečenia výroby, kontroly a dodania tovaru sme navyše pomohli dohodnúť aj spoluprácu so známym sládkom, ktorý pre pivovar pripravil originálne receptúry.

ZAVRIEŤ DETAIL

Linka na spracovanie plastového odpadu

Linka, ktorá plastový odpad umýva, triedi a spracuje na plastový granulát vhodný na ďalšie spracovanie – napríklad ako prísadu do recyklovaného plastu

Okrem štandardného „all-in“ balíka Efectis bola pri tejto dodávke veľmi dôležité aj dodržanie termínu dodania. Pre klienta sme preto dohodli aj sankcie v prípade oneskoreného dodania a navyše aj zaplatenie časti faktúry až po dodaní a inštalácii linky, čo je pre čínskych dodávateľov veľmi neobvyklé.

Riešenie Invelt

Popri výbere kvalitného a spoľahlivého dodávateľa technológie a zabezpečenia jej výroby, dodania a inštalácie sme podľa slov klienta dosiahli 50% úsporu oproti porovnateľným dodávateľom.

ZAVRIEŤ DETAIL

Autonómny mobilný robot AMR

Jedná sa o autonómny robotický systém skladovania – robot funguje ako vysokozdvižný vozík, ukladá tovar a materiál v rámci logistického centra na patričné miesto

Súčasťou dodávky boli 2 na mieru prispôsobené roboty AMR, ich sprevádzkovanie na mieste dodania, projektová dokumentácia pre logistické centrum, EU certifikácia a výhodné záručné podmienky.

Riešenie Invelt

Pri tomto veľmi sofistikovanom stroji sme napriek zložitejšiemu vyjednávaniu dosiahli pre klienta veľmi priaznivé dodacie a finančné podmienky.

ZAVRIEŤ DETAIL

Linka na výrobu náplní do 3D tlačiarní

Stroj vie vyrobiť tzv. filamenty do 3D tlačiarní zo špeciálneho granulátu. Na objednávku akýkoľvek typ filamentu.

Nájdenie výrobcu a nákup stroja sme realizovali prostredníctvom kompletného balíka služieb Efectis, vrátane inšpekcie linky pred odoslaním, bezpečnej prepravy a poistenia.

Riešenie Invelt

Súčasťou dodávky boli aj navíjacie cievky na filamenty a množstvo vstupnej suroviny - granulátu na výrobu filamentov v rôznych farbách a typoch (napr. fosforeskujúci granulát, zlatý , strieborný, dúhový, etc.)

ZAVRIEŤ DETAIL

Robotické zváracie rameno

Robotické rameno, ktoré dokáže zvárať 6 osovým systémom až v 360 stupňových uhloch (dokáže zvariť guľu), má veľmi presné laserové zameranie a pracovnú nosnosť pre až 2-tonový produkt

Vhodného výrobcu sme našli a dodanie produktu realizovali prostredníctvom kompletného balíka služieb Efectis.

Riešenie Invelt

Dosiahnutá úspora oproti porovnateľným európskym produktom bola cca 50%.

ZAVRIEŤ DETAIL

Plnička technických tekutín

Dopravník, dávkovač a etiketovačka technických tekutín do 2 rôznych veľkostí balenia

Plnoautomatická plnička 2 veľkostí balenia (ktoré vedia fungovať naraz) s obsluhou iba 2 ľudí. Kapacitu sme prispôsobili požiadavkám klienta. Cenová úspora v porovnaní s podobnými ponukami na našom trhu bola až 60%.

Riešenie Invelt

Napriek vysokému dopytu po tomto druhu stroja (v čase COV-19 krízy) sme dokázali stroj v priebehu 2 mesiacov nájsť výrobcu, upraviť podľa požiadaviek a dodať klientovi. Pri nastavovaní a spúšťaní stroja sme poskytli nášho technika Invelt.

ZAVRIEŤ DETAIL

Multifunkčné vysokozdvižné vozíky

Multifunkčné vysokozdvižné vozíky 2 typov: určené do exteriérov a do interiérov.

Vozíky do exteriéru majú veľmi vysokú výdrž a nosnosť. Interiérový vozík je elektrický. Pri požadovanej kvalite bola cenová úspora cca 70% oproti štandardným značkám.

Riešenie Invelt

Vozíky sme pre klienta nielen vyhľadali, odporučili a doviezli, ale aj napomohli k tomu, aby sa stal ich výhradným dovozcom a servisným zastúpením pre Slovensko.

ZAVRIEŤ DETAIL

Zariadenie na výrobu cukríkov

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Balička zubnych kefiek

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Etiketovačka

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Laserová rezačka

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Plnička

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Šróbovačka

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Traktor

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Vstrekolis

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

CNC fréza

Riešenie Invelt

ZAVRIEŤ DETAIL

Aký stroj dovezieme pre vás?

  Stručný popis stroja:*

  Približný termín dovozu:*

  Meno a priezvisko*

  Váš e-mail*

  Vaše telefónne číslo*

  Súhlasim so spracovaním osobných údajov.*
  Súhlasim so zasielaním newslettera s užitočnými informáciami a tipmi.

  Antispamová ochrana – prosím odpovedzte na otázku: