Dovoz strojov

Naša spoločnosť sa špecializuje aj na zakázkový dovoz strojov a náhradných dielov z Číny. Čínsky trh ponúka okrem iného aj prvotriedne výrobné či priemyselné stroje, ktoré svojou kvalitou dávno dobehli, ak nie predbehli výrobcov z iných krajín, no stále si udržiavajú aj viacnásobne nižšiu cenu. Vieme Vám poradiť s technickými parametrami, spoľahlivým výrobcom, legislatívnymi podmienkami dovozu do Európskej únie, certifikáciou, atď. Stroje Vám dopravíme až do Vášho skladu na Slovensku a vyriešime aj preclenie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam pre nás jazykové, ani kultúrne odlišnosti či obchodné zvyklosti nie sú žiadnou bariérou.

VYUŽITE
NAŠE
SKÚSENOSTI.

Záruka a servis

Záruka a servis sú pri výrobných strojoch veľmi dôležité a žiaľ na ázijskom trhu nefungujú až tak jednoducho ako na tom európskom. My našim klientom pomáhame a zabezpečuje záručný i pozáručný servis a ďalej dohadujeme podmienky s dodávateľom.

CE certifikácie

Aby ste mohli Váš výrobný či priemyselný stroj používať, resp. vôbec doviezť na slovenský trh, potrebuje byť overený CE certifikátom. Pre našich klientov vybavujeme, aby dodávateľ tieto certifikáty zabezpečil a zároveň preverujeme aj ich pravosť.

Pre našich klientov už sme doviezli