História spoločnosti

Vznik spoločnosti INVELT s.r.o. a špecializácia na medzinárodný obchod.

1998

Expanzia v rámci Európy s orientáciou na Veľkú Britániu a južnú Európu.

2003

Prvá návšteva Číny a osobné kontakty s čínskymi dodávateľmi. Navštívili sme čínsky veľtrh China Import & Export Fair (Canton Fair).

2005

znik pobočky v meste Shenzen.
Canton Fair navštívili prví klienti spoločnosti.

2008

Akvizícia lukratívnych klientov ako Coca-cola, DANEA, Nay Elektrodom, TPD Euronics.

2012

Dcérska spoločnosť Future Media získava certifikát AA, vďaka čomu firma potvrdila svoju silnú pozíciu na trhu a zaradila sa tak do exkluzívnej skupiny najdôveryhodnejších spoločností kam patrí iba 5,4% slovenských firiem.

2013

Návštevy veľtrhu Canton Fair s klientmi spoločnosti INVELT prinášajú obchodné úspechy.

2014

Návštevnosť klientov INVELT, s.r.o. na veľtrhu Canton Fair rastie, spoločnosť získava nové kontakty, rozširuje produktové portfólio a zvyšuje sa obchodný potenciál spoločnosti.

2015

Akvizícia zaujímavých strategických klientov ako Old Herold, Slovak Telekom a.s. a Stock, s.r.o. Firma dosahuje rekordný ročný obrat takmer 500 000 €.

2016

Pribúdajú noví klienti: MP kovania a ELIZ s.r.o., veľtrhu Canton Fair sa zúčastní doposiaľ neprekonaný počet účastníkov.

2017

Tím Inveltu sa rozrastá na doteraz najvyšší počet členov, realizujeme unikátne obchody s výrobnými strojmi, špeciálmi hnojivami či koreninami a absolvujeme zatiaľ najviac konferencií za rok.

2018

Uvádzame novú službu Efectis, ktorá je najkomplexnejším a najefektívnejším riešením pre klientov, ktorí chcú efektívne nakupovať, aktívne inovovať a maximálne akcelerovať svoj biznis.

2019

Dosahujeme historicky najvyššie tržby, pomáhame v pandemickej kríze, oslavujeme 15 rokov INVELT v Číne a rozširujeme tím o nových špecialistov.

2020

So službou DeliPay prinášame unikátnu možnosť zaplatenia dovezeného tovaru až po jeho dodaní

2021

Oslavujeme 25. výročie založenia spoločnosti INVELT a uvádzame nový systém online bookingu prepravy eshipping.sk

2023