O nás a o dovoze z Číny

Ten pravý partner pre vás


Ak premýšľate nad obchodovaním s Čínou alebo Áziou, spoločnosť INVELT bude pre Vás tým pravým partnerom.

S čínskym a ázijským trhom obchodujeme už od roku 2005, vďaka čomu sa môžeme s Vami podeliť o cenné skúsenosti, aby Vaše budúce podnikanie či obchodovanie v tomto regióne bolo úspešné a bezpečné. V zmysle zdokonaľovania našich služieb, sme založili priamo v čínskom Shenzhene vlastnú pobočku so stálym zamestnancom.

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexný servis biznis služieb pre podnikanie a obchodovanie s Čínou a ázijskými krajinami:

  • Poradenstvo pri výbere dodávateľa a jeho overenie
  • Osobné overenie kvality produktov (vďaka zamestnancovi priamo na mieste)
  • Zabezpečíme a dopravíme vzorky tovaru priamo k Vám
  • Sledujeme homologizáciu s EÚ trhom, ako aj kontrolu exportovaného tovaru
  • Sprostredkujeme prepravu a preclenie tovaru
  • Dodáme tovar až priamo do vášho skladu na Slovensku
Obchodovanie s Čínou alebo Áziou
Partner pre obchodovanie s Čínou

Čo vám prinesie spolupráca s INVELT?

Obchod s ázijskými krajinami skrýva množstvo rizík. Môžete napríklad natrafiť na falošných výrobcov alebo na výrobcov, ktorí nemajú európske certifikáty a ich výrobky sú nepredajné na Slovensku či v rámci celej Európskej únie. Opierame sa o roky skúsenosti obchodovania s Čínou a Áziou (export a import), poznáme miestnu mentalitu, máme lokálne vzťahy priamo s výrobcami jednotlivých výrobkov a preto vieme vyjednať pre našich klientov výhodnejšie podmienky nákupu. V konečnom dôsledku šetríme vaše peniaze, eliminujeme riziká a naviac prinášame nové príležitosti na akcelerovanie vášho podnikania.

“Skôr než podniknete akékoľvek finančné transakcie s čínskym dodávateľom, overte si jeho totožnosť a kvalitu tovaru prostredníctvom tímu skúsených poradcov INVELT. Predídete tak zbytočnému sklamaniu a priamym finančným stratám.”

Náš tím


Naša história


Vznik spoločnosti INVELT s.r.o. a špecializácia na medzinárodný obchod.

1998

Expanzia v rámci Európy s orientáciou na Veľkú Britániu a južnú Európu.

2003

Prvá návšteva Číny a osobné kontakty s čínskymi dodávateľmi. Navštívili sme čínsky veľtrh China Import & Export Fair (Canton Fair).

2005

znik pobočky v meste Shenzen.
Canton Fair navštívili prví klienti spoločnosti.

2008

Akvizícia lukratívnych klientov ako Coca-cola, DANEA, Nay Elektrodom, TPD Euronics.

2012

Dcérska spoločnosť Future Media získava certifikát AA, vďaka čomu firma potvrdila svoju silnú pozíciu na trhu a zaradila sa tak do exkluzívnej skupiny najdôveryhodnejších spoločností kam patrí iba 5,4% slovenských firiem.

2013

Návštevy veľtrhu Canton Fair s klientmi spoločnosti INVELT prinášajú obchodné úspechy.

2014

Návštevnosť klientov INVELT, s.r.o. na veľtrhu Canton Fair rastie, spoločnosť získava nové kontakty, rozširuje produktové portfólio a zvyšuje sa obchodný potenciál spoločnosti.

2015

Akvizícia zaujímavých strategických klientov ako Old Herold, Slovak Telekom a.s. a Stock, s.r.o. Firma dosahuje rekordný ročný obrat takmer 500 000 €.

2016

Pribúdajú noví klienti: MP kovania a ELIZ s.r.o., veľtrhu Canton Fair sa zúčastní doposiaľ neprekonaný počet účastníkov.

2017

Tím Inveltu sa rozrastá na doteraz najvyšší počet členov, realizujeme unikátne obchody s výrobnými strojmi, špeciálmi hnojivami či koreninami a absolvujeme zatiaľ najviac konferencií za rok.

2018