OLD Dovoz z Číny s platbou za tovar až po dodaní

INVELT vám teraz ponúka aj unikátnu službu DeliPay, ktorá je bezpečná a s ktorou za dovoz z Číny a Ázie nemusíte platiť nič vopred. Teraz máte možnosť využiť všetky výhody dovozu z Číny a Ázie, zefektívniť svoje podnikanie a optimalizovať svoj cash flow bez akéhokoľvek rizika.

Platíte až po dodaní

DeliPay: dovoz z Číny platíte až po dodaní

S novou službou DeliPay jednoducho zaplatíte za váš tovar až po jeho dovezení z Číny do vášho skladu a peniaze sú dovtedy stále vaše. Takúto službu u nás nenájdete nikde inde, je exkluzívna pre klientov INVELT.

Ako dovoz funguje štandardne?

Pri dovoze z Číny alebo iných ázijských krajín je všeobecným štandardom, že tovar musíte zaplatiť zálohovo ešte pred jeho výrobou, resp. najneskôr pred jeho odoslaním. To znamená, že najneskôr pred naložením tovaru na prepravu musí byť uhradený celý. Dovoz potom napríklad pri lodnej preprave z Číny trvá priemerne mesiac. To je čas, kedy už nemáte peniaze a ešte nemáte tovar.

Ako to funguje s DeliPay?

Neplatíte zálohu ani nič vopred. Peniaze sú vaše až do momentu dodania tovaru do vášho skladu. Po dodaní uvoľníte peniaze a zaplatíte za tovar.

Aké sú výhody služby DeliPay?

  • Bezpečnosť: neplatíte nikam vopred
  • Cash flow: skrátite čas medzi výdavkom a príjmom do vašej firmy
  • Rýchlosť dodania: ázijský dodávateľ od vás nečaká na žiadne zálohy ani úhrady vopred, preto vyskladní alebo vyrobí váš tovar čo najskôr
  • Kompletné riešenie: profesionálne riešenie vášho dovozu bez rizika a za najlepších podmienok od dodávateľa po dodanie až k vám

Je služba DeliPay vhodná pre mňa?

Áno, napríklad ak ste dovoz z Ázie ešte nevyskúšali, alebo máte obavy posielať niekam peniaze dopredu. Služba DeliPay zabezpečí dvojnásobnú istotu: až do momentu dodania tovaru do vášho skladu sú peniaze stále vaše.

Aká je cena a podmienky služby DeliPay?

V rámci uvádzacej akcie teraz neplatíte nič navyše, cena je teda 0 €. Jedinou podmienkou je, že hodnota dovezeného tovaru pre využitie služby DeliPay musí byť minimálne 6 000 € bez DPH.

Bonus INVELT

Dodatočným bonusom od INVELT je odborná kontrola tovaru pred naložením v hodnote 490 € (vrátane podrobnej kontrolnej správy). Za túto takisto neplatíte nič naviac, navyše máte istotu že dostanete tovar presne podľa vašich požiadaviek a vyhnete sa tak komplikovaným reklamáciám.

Exkluzívna služba INVELT

Túto exkluzívnu službu vám vieme ponúknuť vďaka vysokým objemom obchodu, ale aj dôvere našich ázijských partnerov a medzinárodných finančných inštitúcií, s ktorými INVELT už 15 rokov spolupracuje pri dovoze z ázijských krajín.