Financovanie

Poznáte to. Máte skvelý nápad aj informácie, ako si dokážete pomôcť dovozom tovaru alebo strojov z Ázie. Nájdete si produkty na Alibaba.com, ceny sú skvelé, marža sa javí výnimočná. Peniaze síce máte, ale máte aj obavy ich posielať vo väčších objemoch niekam „do neznáma“ vopred.

V INVELT vám teraz okrem eliminácie rizík nákupu cez Alibaba ponúkame unikátnu službu DeliPay, ktorá je bezpečná, a s ktorou za dovoz z Číny a Ázie nemusíte platiť nič vopred. Teraz máte možnosť využiť všetky výhody dovozu z Číny a Ázie, zefektívniť svoje podnikanie a optimalizovať svoj cash flow.

Takúto službu u nás nenájdete nikde inde, je exkluzívna pre klientov INVELT.

Platba po dodaní

Platíte až po dodaní

S DeliPay váš dovoz z Alibaba zaplatíte až po dodaní

Pri objednávke z ázijských sourcingových portálov ako Alibaba.com je štandardom, že tovar musíte zaplatiť vopred. Až po zaplatení objednávky cez Alibaba sa (v prípade poctivého predajcu) totiž tovar pripraví na dlhú cestu k vám, čo môže trvať aj viac ako mesiac. To je čas, kedy už nemáte peniaze a ešte nemáte tovar.

S novou službou DeliPay jednoducho zaplatíte za tovar až po jeho dovezení z Číny do vášho skladu.

Aké sú výhody tejto služby?

  • Bezpečnosť: neplatíte nikam vopred
  • Cash flow: skrátite čas medzi výdavkom a príjmom do vašej firmy
  • Rýchlosť dodania: ázijský dodávateľ nečaká na žiadne zálohy ani úhrady vopred, preto vyskladní alebo vyrobí váš tovar čo najskôr
  • Kompletné riešenie: profesionálne riešenie vášho dovozu bez rizika a za najlepších podmienok od dodávateľa po dodanie až k vám

Je služba DeliPay vhodná pre mňa?

Áno, napríklad ak ste dovoz z Alibaba.com ešte nevyskúšali, už ste sa raz popálili na nepoctivosti predajcu alebo zložitých reklamáciách, či jednoducho nechcete posielať niekam peniaze dopredu.

Exkluzívna služba DeliPay vám zabezpečí dvojnásobnú istotu: až do momentu dodania tovaru do vášho skladu sú peniaze stále vaše.

Ako to funguje?

Dôležité je, aby ste sa nám ohlásili ešte pred objednaním tovaru z portálu Alibaba.

Dohodnutý tovar objednáme za vás, prípadne vám na želanie nájdeme inú (lacnejšiu) alternatívu. Do Alibaba.com (alebo inej platforme) neplatíte nič vopred. Informujeme Vás o predbežnom termíne dodania a bezpečne vybavíme všetky náležitosti.

Vybraný tovar z Alibaba.com, alebo inej ázijskej platformy vám bezpečne a so všetkými náležitosťami (certifikáty, preprava, clo…) dovezieme prostredníctvom INVELT. Eliminujete tým riziká, ktoré sa na Alibaba a podobných platformách vyskytujú častejšie, ako by ste čakali. Čítajte viac v našom článku.

Peniaze sú vaše až do momentu dodania tovaru do vášho skladu. Po dodaní uvoľníte peniaze a zaplatíte za tovar.

Aká je cena a podmienky služby DeliPay?

V rámci uvádzacej akcie teraz neplatíte nič navyše, cena je teda 0 €.

Jedinou podmienkou je, že hodnota dovezeného tovaru pre využitie služby DeliPay musí byť minimálne 6 000 € bez DPH.

Bonus naviac

Dodatočným bonusom od INVELT je odborná kontrola tovaru pred naložením v hodnote 490 € (vrátane podrobnej kontrolnej správy). Za túto takisto neplatíte nič naviac, navyše máte istotu že dostanete tovar presne podľa vašich požiadaviek a vyhnete sa tak problémom či komplikovaným reklamáciám.

Exkluzívna služba INVELT

Túto exkluzívnu službu vám vieme ponúknuť vďaka vysokým objemom obchodu, ale aj dôvere našich ázijských partnerov a medzinárodných finančných inštitúcií, s ktorými INVELT už 15 rokov spolupracuje pri dovoze z ázijských krajín.