Canton fair pri kávičke

11. marca 2016

Drahí priatelia, túto stredu sme zažili príjemné stretnutie pri kávičke, aby sme spoločne podiskutovali na tému Čína, obchodovanie s Čínou a najmä sme sa povenovali najväčšiemu čínskemu veľtrhu Canton fair, ktorý začína svoju prvú fázu už 15 apríla.

 

MIDEA – 4 svetový výrobca elektroniky

Odborník na obchodovanie s Čínou, Ing. Michal Malík, najskôr ukázal na mini case study: Midea, ako funguje obchodovanie s Čínou, čo všetko obnáša získanie licencie, zabezpečenie dôležitých papierov a náležitostí, ako jednať s čínskymi obchodníkmi a následne ako „doťuknúť“ celú logistiku dovozu tovaru, preclenia. Naša spoločnosť INVELT, s.r.o. získala exkluzívnu licenciu pre slovenské zastúpenie.

 

CANTON fair – najväčší čínsky veľtrh

Druhá časť sa venovala podrobnejšie téme: Canton fair – najväčší čínsky veľtrh. Čo to je, aké produkty na ňom nájdeme, ako sa v ňom zorientovať.

 

Čína – biznis, ale aj KULTÚRA a MENTALITA

Súčasťou Číny je nielen biznis, ale aj kultúra a mentalita. Tej sa dotkol Michal v záverečnej časti. Spoznať kultúru a mentalitu je veľmi dôležité, pretože, ak chcete nadviazať s Čínou spoluprácu, musíte ju najprv spoznať 🙂

Číňania si potrpia na vzťahoch. Najprv vás chcú spoznať bližšie, až potom sa rozhodnú či budú s vami ďalej komunikovať.

 

Večer Canton fair – pokračujeme zaujímavými evantami

Ďakujeme všetkým zúčastneným a pre veľký úspech chystáme pre vás pokračovanie: Večer Canton fair  – najväčší čínsky veľtrh alebo všetko, čo potrebujete vedieť o dovoze z Číny. V priestoroch Ekonomickej univerzity  v Bratislave, dňa: 23. 3. 2016 o 18.00 – 20.00.

Dozviete sa všetko, čo vás zaujíma o Číne a ešte viac …

Vstup je voľný, ale počet miest limitovaný, preto prosíme potvrdiť svoju účasť: R.S.V.P.: .

 

 

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov 0

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!