Získavame certifikát dôveryhodnosti s hodnotením AA

8. septembra 2015

Na základe skúseností s hodnotením firiem a prideľovaním nezávislých ratingov už od roku 1908 bol vypracovaný systém hodnotenia firiem aj na území Slovenska ako medzi poslednými krajinami. Výsledkom hodnotenia firiem je pridelenie Certifikátu. Firmy s najlepšími výsledkami sú ocenené Certifikátmi v troch úrovniach AAA, AA, A. Certifikát v úrovni AA dosahuje 5,4 % firiem pôsobiacich na území Slovenskej republiky.

Aby firma mohla byť certifikovaná, musia byť splnené základné podmienky na samotnú certifikáciu. Spoločnosť Future Media, s.r.o., na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením s výsledným pridelením Certifikátu AA.

Získaný Certifikát AA radí spoločnosť Future Media, s.r.o. medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé spoločnosti, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči štátu. Mediálnu podporu projektu certifikovania firiem – prvého nezávislého hodnotenia firiem na území SR – robí partner Slovenská obchodná a priemyselná komora a mediálny partner Hospodárske noviny. Ďalšie informácie o tomto projekte sú uverejňované na ich stránkach, ako aj v ďalších médiách (Televízia TA3).

Certifikát je potvrdením pozície firmy na trhu, dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Je to silný marketingový nástroj na zvýšenie komunikácie s obchodnými partnermi, investormi, zákazníkmi, konkurenciou, dokonca i zamestnancami a širokou verejnosťou. Vysokým ratingom spoločnosť potvrdzuje svoju výnimočnosť, získava vyššiu dôveryhodnosť v očiach svojich obchodných partnerov, investorov, zákazníkov a zamestnancov. Je to ocenenie pre Vašu firmu, ktorá vydržala tvrdé konkurenčné prostredie. Firmy potrebujú mať istotu, že idú do spolupráce so spoločnosťou, ktorá si plní svoje záväzky.

Veríme, že získaný certifikát správne podporí činnosť Vašej spoločnosti a Vaše podnikanie bude úspešné.

 

Certifikát AA

Čo je certifikácia Binsode

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 1

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!