Exkluzívna novinka: DeliPay

27. apríla 2021

Zaplaťte až po dodaní

INVELT otvára novú dimenziu v obchodovaní s Áziou a pre svojich klientov prináša unikátnu novinku. Namiesto platby vopred, ktorá je dnes štandardom pri objednávaní tovaru z Číny a ázijských krajín, zaplatíte teraz v INVELT až po dodaní tovaru a okrem toho za vás preberieme všetky riziká.

Prečo prichádzame s takouto službou?

Dôvodov je hneď niekoľko.
Počas rozhovorov s našimi obchodnými partnermi sme sa v priebehu rokov stretávali viac-menej s tými istými obavami: čo ak pošlem peniaze niekam do Číny a nič nedostanem? Alebo: dostanem tovar v kvalite, ktorú som si objednal? Aké mám možnosti reklamovať, keď som tovar zaplatil vopred? Ale aj: jednoducho pred doručením tovaru nechcem platiť nič.
Všetky tieto obavy sú pochopiteľné.

Riešenie: DeliPay – za tovar zaplatíte až po dodaní

DeliPay je skratka slov Deliver & Pay a funguje veľmi jednoducho: po objednaní tovaru nič vopred neplatíte, peniaze sú stále vaše. Zaplatíte až po dodaní tovaru do vášho skladu.

Všetky riziká, typické pre obchod s ázijskými krajinami, pritom prenášate na INVELT. Počnúc napríklad nepoctivými dodávateľmi, cez falošné certifikáty, predraženú prepravu či problémy na colnici až po dodanie tovaru v inej kvalite, než ste si dohodli.

S DeliPay dostávate naviac ďalší benefit: odbornú kontrolu tovaru v destinácii odoslania ešte pred jeho naložením na prepravu. Vyhnete sa tak komplikovaným reklamáciám.

To bude určite drahé…?

V rámci uvádzacej akcie teraz poskytujeme túto exkluzívnu službu klientom INVELT bezplatne. Jedinou podmienkou pre využitie služby DeliPay je, že hodnota objednávaného tovaru musí byť aspoň 6 000 € bez DPH.

Ako pomôže DeliPay mojej firme?

Okrem dvojnásobnej istoty doručenia správneho tovaru a skrátenia termínov dodania, vám DeliPay prinesie aj lepšiu kontrolu nad financiami vašej firmy. Tým, že neplatíte nič vopred, skráti sa čas medzi výdavkom a príjmom do firmy. Peniaze tak nebudú „na ceste“ príliš dlho a skôr sa vám aj so ziskom vrátia na váš účet.

Ako je to možné?

Exkluzívnu službu DeliPay vám vieme ponúknuť vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vysokým objemom obchodu s Čínou a ázijskými krajinami, ale aj dôvere našich ázijských partnerov a medzinárodných finančných inštitúcií, s ktorými INVELT spolupracuje pri dovoze z ázijských krajín.

V INVELT už 15 rokov prinášame inovatívne riešenia pre svojich obchodných partnerov. Aktuálnou novinkou prinášame ďalšie uľahčenie, zrýchlenie dovozu a najmä skrátenie obehu peňazí, čo má pozitívny vplyv na cash flow vašej firmy.

Kde môžem dostať podrobnejšie informácie?

Ďalšie informácie k službe DeliPay, či iným možnostiam financovania nájdete na webstránke INVELT. Alebo nám jednoducho napíšte či zavolajte, radi vám poradíme, ako postupovať.

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 8

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!