INVELT je silným a spoľahlivým partnerom. Dováža z Číny už 15 rokov.

9. decembra 2020

Invelt 15 rokov dovoz z Číny

INVELT už 15 rokov pomáha svojím obchodným partnerom šetriť  finančné zdroje pri nákupe, ale aj zvýšiť efektivitu, generovať nové obchodné príležitosti a rast firmy. Zameriava sa pritom na vývoz a dovoz z Číny a krajín juhovýchodnej Ázie.

Obchodovanie s Čínou a krajinami juhovýchodnej Ázie má množstvo špecifík, ktoré sú pre náš „európsky“ typ biznisu často udivujúce. Jedným z nich je aj platba ešte pred dodaním tovaru. Práve preto je dôležité mať  dôveryhodného partnera, ktorý má dlhoročné skúsenosti na tomto poli a vie presne identifikovať výhody i nástrahy obchodnej spolupráce s týmito krajinami.

INVELT s.r.o. je skúsený a finančne silný partner. Spoločnosť vznikla v roku 1998, a ako prvá na Slovensku sa v roku 2005 začala špecializovať  na obchodné transakcie s Čínou a ázijskými krajinami. Tržby firmy od roku  2012 kontinuálne rastú a v priebehu nasledujúcich siedmich rokov dosiahli už takmer 480.000€.

15 rokov InveltProblematike obchodovania s Áziou a Čínou sa INVELT venuje už 15 rokov. Za toto obdobie pomohol viacerým slovenským i českým firmám s dovozom bežných aj veľmi špecifických tovarov. Spoločnostiam asistuje nielen pri zefektívňovaní ich vstupov a dosahovaní atraktívnejšej marže, ale predovšetkým im dovozom inovatívnych strojov a technológií dáva priestor na rozvoj, vytváranie nových pracovných príležitostí a rast domácej výroby i obchodu. Práve vďaka dlhoročným skúsenostiam vie firma reagovať veľmi efektívne na požiadavky klientov a efektívne poradiť takmer v každej oblasti biznisu.

INVELT s.r.o. je istota. Zaručuje ju svojím finančným zdravím i úspešnosťou.  Vďaka pätnásťročným skúsenostiam  vie zabezpečiť, že výroba, dovoz i kvalita dodaného tovaru z Ázie bude presne to, čo klient očakáva. A ako môžeme pomôcť vám?

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 3.6 / 5. Počet hlasov 9

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!

Pozrite si video: Ako úspešne dovážať z Číny už 15 rokov?

15 rokov za nami, nové príležitosti pre našich obchodných partnerov pred nami. Rekapitulovali sme, hodnotili sme, ale najmä snovali plány do budúcnosti. Pozrite si, čo vás čaká v INVELTe.

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!