Online booking v preprave?
Je tu revolučná novinka na pár klikov.

30. januára 2023

Objednať si medzinárodnú prepravu tovaru, ale aj prepravu strojov, surovín či súčiastok do výroby je odteraz rovnako jednoduché ako objednať si rodinnú dovolenku. Je tu eshipping.sk.

Ak obchodujete so zahraničím, najmä s Áziou, určite viete, že získanie predbežnej cenovej kalkulácie lodnej, leteckej a železničnej kontajnerovej prepravy je častokrát náročná a zdĺhavá záležitosť. Aby ste si spravili naozaj relevantný prehľad, potrebujete cenové ponuky od niekoľkých špedičných firiem. Mali by ste mať prehľad o výške cla, o cenách inland prepravy či doplnkových služieb, akými sú overenie dodávateľa alebo kontrola tovaru. Na základe 25-ročných skúseností v medzinárodnej kontajnerovej preprave, podnetov od zákazníkov a vylaďovania procesov s dodávateľmi prinášame riešenie, ktoré dáva odpovede na niekoľko kliknutí. Do pár sekúnd sa dozviete, aká forma prepravy bude pre vás najvhodnejšia, akú najlepšiu cenu môžete získať, umožní online sledovanie zásielky, v prehľadných štatistikách uvidíte detaily vašich minulých objednávok a využiť môžete množstvo ďalších funkcií.

Predstavujeme vám eshipping.sk

Eshipping.sk je nová online platforma pre medzinárodnú lodnú, leteckú a železničnú dopravu. Po zadaní kritérií porovná podmienky, ceny, termíny a ďalšie atribúty medzinárodnej dopravy od viac ako 14 svetových prepravcov a špedičných spoločností a ponúkne vám najlepšie riešenie. Okrem výberu najlepšej ceny, umožní eshipping.sk v reálnom čase sledovať pohyb vašich lodných zásielok, poskytne užitočné štatistiky o aktívnych či predchádzajúcich objednávkach a ponúka aj ďalšie nové funkcie.
Aké sú hlavné výhody a prečo plánovať prepravu prostredníctvom eshipping.sk?

 • Rýchlosť
 • Aktuálnosť
 • Jednoduchosť a prehľadnosť
 • Najlepšia cena a efektivita

Cena prepravy bez čakania

Cenu najfrekventovanejších prepráv získate online do pár sekúnd. Ponuku pre ostatné destinácie, v závislosti od náročnosti polohy a ďalších faktorov, dostanete spravidla do 24 hodín.

5 výhod Eshipping.sk

 1. Objednanie všetkých typov prepráv. Objednanie lodnej, leteckej, vlakovej a kombinovanej prepravy veľmi jednoducho pomocou prehľadného formulára.
 2. Vždy najvýhodnejšia cena. Systém združuje viac ako 14 svetových prepravcov ako napr. Maersk, Logwin, Schenker, Kuehne+Nagel, Cargo partner a iných. Online kalkulačka porovná a vyberie najlepšie riešenie od každého z nich. Nemusíte teda kvôli cenovej ponuke oslovovať viacerých prepravcov. Eshipping.sk to urobí za vás, čím šetrí váš čas a náklady.
 3. Sledovanie prepravy. Real-time sledujete pohyb vašej lodnej prepravy pomocou Marine Traffic – svetového poskytovateľa námornej analýzy polohy lodí na mori a v prístavoch.
 4. Prehľady, štatistiky a sumarizácie vašich súčasných aj minulých objednávok archivujete prehľadne a na jednom mieste. Vo vašom konte nájdete všetky predchádzajúce prepravy, ich ceny, trvanie plavby a iné ukazovatele, vďaka ktorým môžete efektívnejšie plánovať tie nasledujúce.
 5. Zákaznícka podpora je k dispozícii online alebo telefonicky a ochotne vám pomôže získať ďalšie informácie o vašej zásielke či funkcionalite systému.

Vyskúšať eshipping.sk

Pre koho je eshipping.sk určený?

Pre všetkých, ktorí chcú čo najrýchlejšie a najlacnejšie prepraviť svoj tovar, ušetriť čas vyhľadávaním a oslovovaním prepravcov, čakaním, porovnávaním ponúk a výberom tej najvýhodnejšej. Pre všetkých, čo si chcú ušetriť nervy s vybavovaním komplikovaných požiadaviek prepravcov a strácajú sa v administratívnych úkonoch.

Je to ideálny nástroj pre:

 • manažérov logistiky
 • projektových a obchodných manažérov
 • majiteľov firiem

Eshipping.sk uľahčuje prácu a šetrí peniaze

Vo väčších spoločnostiach je obvykle zamestnanec či úsek logistiky poverený vyhľadávaním prepravných služieb, porovnávaním ponúk a prípravou štatistík. Má prehľad o zásielkach, plánovaní dodávok a ďalšieho servisu spojeného s kontajnerovou prepravou. V eshipping.sk je vďaka intuitívnemu ovládaniu celý proces výrazne zjednodušený. Rýchlo a jednoducho sa dostanete k histórii vašich prepráv, termínov, cien, a pod. Systém vyhodnotí, aké formy prepráv využívate, koľko je aktívnych a koľko ich mešká. Je to ideálny nástroj pre firmy, ktoré prepravujú jeden alebo viac kontajnerov niekoľkokrát ročne a potrebujú mať presný prehľad o pohybe tovaru. Prostredníctvom prehľadných štatistík môžete efektívne naplánovať prepravu ďalších zásielok. Ďalšie zefektívnenie a úsporu času a nákladov vašej prepravy môžete dosiahnuť prostredníctvom doplnkových služieb.
Presnú polohu vašej prepravy vidíte okamžite

Zákaznícka podpora

Napriek prehľadnosti a intuitívnemu ovládaniu sa môže stať, že budete potrebovať radu či pomoc. Stačí kontaktovať zákaznícky servis mailom alebo telefonicky a dostanete okamžitú informáciu o stave vašej prepravy, prípadne sa môžete dohodnúť na ďalšom postupe, napr. pri meškaní či iných nepredvídateľných okolnostiach.

Vyskúšajte eshipping.sk teraz

Ak ešte nepoužívate eshipping.sk, teraz je vhodný čas na jeho vyskúšanie. Je to skutočne jednoduchý, rýchly, a efektívny nový nástroj pri plánovaní a realizácii medzinárodnej prepravy vašich zásielok. Vyskúšajte napríklad online kalkulačku ceny prepravy a porovnajte s cenami, ktoré ste za prepravu platili doteraz. Po bezplatnej registrácii si môžete vyskúšať všetky výhody a možnosti, ktoré tento nový systém prináša. Presvedčte sa sami, ako tento nový nástroj aktívne šetrí váš čas aj peniaze, ktoré investujete do prepravy.

Vyskúšať eshipping.sk

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 4

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!