Večer Canton Fair ALEBO Všetko, čo potrebujete vedieť o dovoze z Číny

26. marca 2016

Minulý týždeň v stredu, sme sa úspešne venovali téme Čína, ktorá všetkých neustále fascinuje v priestoroch, Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Najpovolanejší, Michal Malík, ktorý sa venuje obchodovaniu s Čínou už vyše desať rokov, najskôr otvoril riziká obchodovania s Čínou, na čo si dávať pozor, ako rozlišovať fiktívne firmy od reálnych. Michal sa dotkol aj témy Alibaba, Aliexpress, ktoré všetci poznáme a aj dosť vo veľkej časti využívame.

Druhá časť prednášky patrila najväčšiemu čínskemu veľtrhu – Canton Fair, prečo sa ho zúčastniť, čo tam nájdete, ako si získať výrobcov? Všetko je to o dobrých vzťahoch. Preto ideálnym tipom pre ľahšiu komunikáciu sú šupolienkové bábiky, Tatratea, Slivovica či iné naše tradičné produkty. Na veľtrhu, každý stánok zbiera vizitky od návštevníkov a každému posiela priebežne ponuky, kým sa dostane k vám, môže to byť aj do pol roka. Preto rozmýšľajte, ako ich zaujať tak, aby sa k vám ponuka dostala čo najskôr.

V závere nasledovala diskusia na frekventované otázky, s ktorými sa pri obchodovaní s Čínou ľudia stretávajú.

Pre všetkých, ktorí sa chceli zúčastniť, ale nepodarilo sa, môžete si stiahnuť prezentáciu cez slideshare.

Zaujíma vás téma obchodovania s Čínou? Sledujte náš Facebook a našu webovú stránku – aktuality, kde informujeme o novinkách.

Prezentácia Večer Canton Fair na stiahnutie

 

 

 

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 1

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!