Chceli by ste doviezť tovar z Číny, neviete však aký? Na veľtrhu v Číne inšpiráciu nájdete.

23. mája 2019

Veľa nových klientov za nami prichádza s tým, že majú kapitál ale chýba im inšpirácia na nový biznis. Vždy im odporúčame obetovať deväť dní svojho života a vycestovať na pracovnú cestu do Číny na jeden z veľtrhov, na ktorom si môžu nájsť inovatívny doposiaľ neokukaný produkt priamo na mieste. Alternatívou je preklikávanie sa cez stovky až tisíce dodávateľov cez portál Alibaba, ktoré môže trvať aj niekoľko mesiacov.

V apríli sme sa opäť zúčastnili najväčšieho veľtrhu Canton Fair. Viac ako tretina klientov, ktorí s nami cestovali, išli na veľtrh s cieľom nájsť ten správny produkt, ktorý budú vo veľkom dovážať a distribuovať v našich končinách. Väčšine z nich sa podarilo nájsť čo hľadali, tí ostatní našli až priveľa produktov, z ktorých si momentálne vyberajú ten najvhodnejší.

Canton Fair návštevníkov dokáže zaskočiť nielen svojou veľkosťou ale aj portfóliom produktov, ktoré sa na ňom nachádzajú. Nájdete tu všetko od elektrických kolobežiek, cez hračky, ekologický príbor, stroje na výrobu klincov, cnc stroje a topánky, až po najnovšie inteligentné kvetináče, drony či nábytok.

Ak sa teda ešte len biznisovo hľadáte, určite je pre vás Canton Fair tým správnym veľtrhom.

Tento rok sme do našej ponuky veľtrhov v Číne pridali ďalší, CES ASIA. Ide o inovatívny technologický veľtrh, ktorý sa zameriava na najnovšie technologické vychytávky. Môžete na ňom objaviť budúcnosť a zoznámiť sa s najinovatívnejšími spoločnosťami na svete. Výhodou CES ASIA je, že na ňom uvidíte úplné novinky. Nestane sa vám, že vás uchváti produkt, ktorý po vašom prílete na Slovensko nájdete napríklad na eshope Alza.sk. Ak teda túžite rozbehnúť biznis s inovatívnym produktom, pri ktorom nebudete musieť čeliť silnej (resp. akejkoľvek) konkurencii, CES ASIA je pre vás jasnou voľbou.

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov 1

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!