Vitajte na novej stránke zCiny.sk

25. júna 2015

Posledné mesiace sme pracovali na novej stránke www.zCiny.sk, aby ste sa u nás cítili príjemne a s ľahkosťou sa orientovali v jednotlivých sekciách. Našim cieľom je, aby ste sa vďaka nám vedeli zorientovať v širokej a komplexnej problematike – obchodovania s Čínou. Ak už obchodujete s Čínou, ale nie ste spokojní a potrebovali by ste si preveriť vaše kroky, alebo sa iba chystáte či máte zlé skúsenosti, zverte sa nám do rúk a podnikajte s ISTOTOU, lebo istota to sú roky skúsenosti.

„Volám sa Michal Malík a obchodovaniu s Čínou sa venujem už vyše 10 rokov. Zažil som „falošných“ čínskych obchodníkov, mám skúsenosti s prepravnými spoločnosťami, viem poradiť a zabezpečiť: preverenie čínskych výrobcov, preverenie kvality produktov, clo, DPH, ale najmä ušetriť váš čas a peniaze.“ ()

Čo na novej stránke nájdete?

1. O nás  – dozviete sa, čo znamená INVELT, čomu všetkému sa venujeme, prevedieme vás históriou a rokmi skúsenosti. Tiež sa zoznámite s Tímom INVELTU.

2. Naše služby sekcia  je venovaná službám, ktoré sú našou špecialitou, overenou rokmi skúsenosti. Vďaka odbornosti a znalosti trhu sme získali klientov ako Nay Elektrodom, TPD Euronics či Midea – exkluzívny partner klimatizácii pre Slovensko.

3. Médiá – sekcia, kde si môžete pozrieť zaujímavé príspevky pána Malíka z vystúpení z konferencií, zo seminárov, prednášok či zaujímavé PR čítanie o tématike obchodovania s Čínou.

4. Canton Fair – táto sekcia je venovaná najväčšiemu čínskemu veľtrhu, ktorý navštevujeme dvakrát ročne. Poďte s nami aj vy tento rok a zažite prepojenie biznis príležitosti s opojnou kultúrou historickej Číny. Podsekcia – Denník z Číny vás prenesie na Canton Fair spolu s našimi spokojnými klientmi, ktorí sa ho zúčastnili na jar. V podsekcii katalóg sa môžete inšpirovať, aké produkty dovážame, v prípade záujmu si ich viete cez nás aj zakúpiť. V blízkej budúcnosti pripravujeme pre vás eshop s nevšednými produktami a cenovými prekvapeniami.

5. Blog – novinky, zaujímavosti a hlavne kvalitné a podnetné články, čo všetko obchodovanie s Čínou obnáša.

6. Referencie – pozrite si produkty, ktoré sme priniesli pre zvučné spoločnosti: Nay Elektorodom, TPD Euronics, Midea Slovensko, Danea, …

7. Kontakt – Máte otázky, pýtajte sa, radi odpovieme a pomôžeme. Nájdete priamo kontaktné údaje na nás alebo nás oslovte cez kontaktný formulár.

 

 

Ako hodnotíte tento príspevok?

Kliknite na hviezdu a hlasujte.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov 0

Článok ešte nemá hodnotenie

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!
Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho!